W sobotę 09.02.2019 r. w hali sportowej w Białopolu odbył się  X MEMORIAŁ im. JARKA BRONICKIEGO w halowej piłce nożnej. Swoją piłkarską przygodę jako bramkarz śp. Jarek rozpoczął w „UNII” Białopole od  trampkarza i rozwijał poprzez kolejne kategorie wiekowe: juniorów i seniorów. Zmarł po ciężkiej chorobie 18.02.2009 r. w wieku 30 lat. Uroczystego otwarcia X Memoriału dokonała mama Jarka - Jadwiga  Bronicka wraz z  Wójtem Gminy Białopole Henrykiem Maruszewskim.

W zawodach udział  wzięło pięć drużyn. Rozgrywki odbywały się systemem  „każdy z każdym".  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna seniorów „UNII” Białopole, drugie  „PRZYJACIELE JARKA". Na najniższym stopniu podium znalazła  się  drużyna  „REPREZENTACJI GMINNEJ LIGI". Czwarte  miejsce zajęła drużyna FC BUŚNO,  piąte miejsce juniorzy „UNII” Białopole. Najlepszym strzelcem Memoriału został Adrian Oleszczuk („UNIA”- seniorzy) -  zdobywca 6 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem został Łukasz Kozłowski, również z drużyny „UNIA” - seniorzy. W trakcie Memoriału delegacja zawodników wraz z rodziną udała się na cmentarz, złożyła wiązankę i zapaliła znicze  na grobie śp. Jarka.  Pamiątkowe puchary, dyplomy i statuetki ufundowane przez GOK Białopole wszystkim drużynom i wyróżnionym zawodnikom wręczyli  mama  śp. Jarka - Jadwiga Bronicka i Prezes GKS „UNIA” Białopole - Jan Ostrowski. Organizatorzy Memoriału: Wójt Gminy Białopole, Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu, Gminny Klub Sportowy „UNIA” Białopole.