W dniu 22.07.2018r. na stadionie sportowym w Białopolu w ramach Dnia Sportu – „Lato na Sportowo – Białopole 2018” odbył  się XIV Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Białopole, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu. W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn: AGRO – TERS BIAŁOPOLE, DUBIENKA,  GRANATY GRZEŚKA, MŁODE WILKI, POGOŃ STRZELCE, PRZYJACIELE, RESZTA ŚWIATA, SPARTA KURMANÓW. Drużyny zostały  rozlosowane do dwóch  grup, w których rozegrały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”.

GRANATY GRZEŚKA – MŁODE WILKI 1:4
Do półfinałów awansowały dwie pierwsze drużyny z grup  A i B, do finałów awansowali zwycięzcy meczów półfinałowych, przegrani rozegrali mecz
o miejsce III. Drużyny, które zajęły III miejsca w grupach eliminacyjnych rozegrały mecz o V miejsce, natomiast drużyny, które zajęły IV miejsca
w grupach eliminacyjnych rozegrały mecz o miejsce VII w Turnieju.
VIII – POGOŃ STRZELCE
       Najlepszym strzelcem Turnieju został  Adrian Zdybel   z drużyny – MŁODE WILKI - zdobywca 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem – Jarosław Bureć z drużyny – AGRO TERS.
  Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i Puchary Przewodniczącego Rady Gminy Białopole, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, które wręczyli: Wójt  Gminy Białopole – Henryk Maruszewski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białopolu – Elżbieta Kudrej.
Również dzieci bezpłatnie mogły skorzystać z urządzeń rekreacyjnych,  tj. zjeżdżalni, trampoliny, baniek mydlanych, z salonu malowania buziek oraz różnych gier i zabaw, przeprowadzonych przez Galerię Dziecięcą Pokusa z Chełma.